Haber

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Cumhurbaşkanlığı Seçimi için oy kullandı

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Cumhurbaşkanlığı Seçimi’nde ikinci cinsiyet oylaması için oy kullandı.

Bakan Bozdağ, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ve AK Parti İl Başkanı Ali İhsan Delioğlu ile TAD Rasime Polat İlkokuluna geldi.

2102 numaralı sandıkta oy kullanan Bozdağ, çıkışta gazetecilere yaptığı açıklamada, seçimlerin tüm ülkeye hayırlı olmasını dilediğini söyledi.

Oyunu kullandığını belirten Bozdağ, şunları söyledi:

“2. Cumhurbaşkanlığı seçiminde oyumu milletimizin ve ülkemizin geleceği için, barışın, refahın, inancın ve istikrarın devamı için kullandık. Başarılar dilerim. Gördüğüm kadarıyla herhangi bir olumsuzluk yaşanmadı. Seçimin başladığı andan bugüne kadar Şanlıurfa’da ve ülkemizin her yerinde, “Şanlıurfa’da ve başka yerlerde seçimler büyük bir demokratik olgunlukla yapılıyor. Milletimizin milli iradesine ve demokrasisine tam desteği tamdır. Bugün de demokrasiye ve milli iradeye tam olarak sahip çıkacağını, sandığa sahip çıkacağını umuyorum.”

Bakan Bozdağ, seçimlere katılımın yüksek olacağını düşündüğünü belirterek, şunları söyledi:

“Bu nedenle tüm vatandaşlarımızı sandığa gelmeye, milletimizin ve ülkemizin geleceğine ilişkin siyasi tercihlerini sandığa yansıtmaya davet ediyorum. Oy çok değerlidir, dolayısıyla geleceğe dair söz söylemenin yolu da budur.” demokratik yöntemlerle sandıkta iktidarı atarken söylemektir bu da onlardan biri inşallah vatandaşlarımız sandığa gelir tercihlerini yansıtırlar milletimizin geleceğini kime emanet edeceğimize hep birlikte karar vereceğiz .Şimdiden hayırlı seçimler yaptık, hayırlı uğurlu olsun.Milletimize, ülkemize ve geleceğimize ışık, yol gösterici olmasını niyaz ediyorum.”

maltepeajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu