Haber

Uysal: Ülkemizde Barışı, Refahı, Adaleti ve Demokrasiyi Üretme Kararlılığı, ‘Devlet’ Olma Bilinci ve Kazanma İnancıyla Ortak İrademiz Var

Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, Millet İttifakı’nın ikinci tur müzakerelerinin son toplantısının ardından yaptığı konuşmada, “Aziz ülkemizde her bir vatandaşımızın birlik bilinciyle barışı, refahı, adaleti ve demokrasiyi üretmek konusunda ortak irademiz var. bir ‘devlet’ ve kazanma inancı.” .

Millet İttifakını oluşturan altı siyasi partinin genel başkanlarının bugün saat 14.00’te Saadet Partisi Genel Merkezi’nde başlayan toplantısı yaklaşık 6 saat sürdü.

Ev sahipliğini Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, GÜZEL Partisi Genel Başkanı Meral Akşener, Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu ve Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal’ın yaptığı toplantı. katıldı.

Gültekin Uysal görüşmenin ardından sosyal medya hesabından şu paylaşımı yaptı:

“‘Devlet’ olma bilinci ve kazanma inancıyla, aziz ülkemizde her bir vatandaşımız için barış, refah, adalet ve demokrasi üretmek konusunda ortak iradeye sahibiz. Ev sahipliği için, Sn. Temel Karamollaoğlu, Başkan Saadet Partisi’nin bu kararlılığını, bilincini ve inancını paylaşan değerli genel başkanlara teşekkür ediyorum.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu